Únor 2014

Friendly horse

27. února 2014 v 20:34 | Garven
Tak, dneska už mám překvapivě dobrou náladu, takže se jdu přihlásit do soutěže u Elocin, i když ještě nevím, s kterým koníčkem budu fotit, asi s Minimou, protože na ní mám teď nově vyrobenou ohlávku, černou se žlutým nánosníkem, ale zítra jí nafotím možná na balkoně, protože zítra jsem hodně časově indisponována. Ale je tu jistá alternativa, že až půjdu přes podskalí, vezmu si jí sebou, ale uvidíme, taky musím ještě nafotit ten Ashíkův postroj... nějak se mi to tu hromadí :D Kdybych mohla přihlásit i Bullylanda, asi bych vzala třeba Addictise,, ale takhle hold vezmu Mí, ta je na hodně málo fotkách :D.
Tak snad, uvidíme :) loučím se s vámi zase fotečkou :)
Nemám ponětí, co tohle mohlo být za mold/moldy, ale je to opravdu povedené CM! :)

Sad...

26. února 2014 v 18:24 | Garven
Tenhle článek nemusíte číst, potřebuji se vypsat...

25.2.

25. února 2014 v 16:45 | Garven
Tak, opět se ozývám, opravdu jsem za tu dobu nezemřela či jinak nezhynula. Ale poslední dny je u nás fakt docela hezky a už mám po nemoci, tak jsem vyrazila fotit. Jinak se ani na ranči ani v životě se nic nového neudálo, v Dráčiku pořád nemají ani novinky ani Hannoverku, takže žádný nováček. V podstatě se nestalo vůbec nic, ale teď si užíjte fotky:

A nakonec odkázek na zajímavou fotku, a když ne zajímavou, tak s alespoň hezkým koníškem :D

Nový des

20. února 2014 v 11:01 | Garven
Všichni jste si určitě všimli mého nového Mrzimorského dessu :D Jsem moc ráda za vaše pozitivní ohlasy, strašně mě potěšili :3 Nakonec jsem si barvy zvolila tak nějak sama, někdy chci taky udělat nebelvírský, zmmijozelský a havraspárský :D no jo, jsem prostě pošuk :D Na záhlaví se vyskytli fotky i mladšího i docela starého data. Nahoře v levém rohu je Celsia, někdy z jara minulého roku. Pod ní je Ashan, z předminulého týdne. V pravo dole je Bett z utajovaných fotek z Lipna. No jo, to víte že vám je na to Rajče jednou nahraju :D A úplně nahoře, to je Cadogan a Voyager, taťka a syn :D Fotka z minulého měsíce. A dole v levo je Mrzimorský jezevec :D Taky jsem vypotila nové logo stáje, najdete ho v boxu v menu ;) taky si chci ještě udělat nějaké děliče, jako c.č., fotky, ale neboj Schleichí, ty tvé budu pořád používat ;) :D Tak, s tím se loučím, možná tady ještě něco budu upravovat, ale na to vás včas upozorním :D Tak pa :)
Breyer - Eternal Chaos by tyreenya
A když jsme u těch Bradavic, jeden Breyer hippogryf :3

18.2.

18. února 2014 v 16:47 | Garven
Já vím, že jsem sice zase fotky nedala, ale nedali se použít. Na všech je vidět prd a půl. Ale v nejbližších dnech je přefotit nemůžu, protože jsem opět ochořela a to tak, že v sobotu večer jsem dostala čtyyřicítky horečky, co nešli utlumit ani panadolem, tak se mnou rodiče ještě ten večer jeli na pohotovost. Tam mi píchly penicilín. No a od té doby zase ležím doma. Pěkná nuda, ale naštěstí jsem našla ještě dvě kůže, tmavě modrou a černou, takže ještě něco vyrobím, i když sem a tam zbírám ještě zbytky třeba žluté nebo béžové. Chci se taky donutit udělat si nový dess, tenhle od Rain se mi zdá trochu ukoukaný... Co vy na to? a jak by měl být barevný? :) Tak pa, od nemocné Garvuš :D

Jezdecký set pro Ashana

15. února 2014 v 9:43 | Garven
Ještě včera a předevčírem jsem dodělávala sedlo, poprsák a uzdečku pro Ashana, kdo neví, tak článek zpátky ;) Uzdečka je černá s modrou čelenkou, sedlo je černé s takovou královskou modrou a pobřišák budu ještě podšívat aby háčky nemohly podřít koníka :) Dneska s ním snad půjdu fotit, teda snad. Ale docela se povedl, myslím :)
Tak zatím pá :)

Reklamní blok

12. února 2014 v 20:19 | Garven
Opět vás výtáme u našeho TELE tele blogoshopingu.

Už se vám někdy stalo že se váš model cítil opušten a vy s ním? Tím pádem je provás CAMH jednuduché řešení! Pořádá se tam mnoho soutěží a debatuje o tom, co a jak nového? "Zadrž Horste, co když na to nemám?" Ale máš na to zaručeně, protože je členství zdarma, a to se vyplatí!

Dále tu máme také SLS. To je živá soutěž všech modelů a značek! Je to dozajista náramná podívaná konající se v Poděbradech! Pokud by vás tam vezli rodiče, nudou by se prý rozhodně neukousali, protože Poděbrady jsou krásné lázeňské město. Tak to dokonce řekla i pořadatelka.

Tím končí dnešní TELE tele blogoshoping a loučí se pro dnešek i Garven. Tak ahoj, ahoj! :D
Doopravdy se nic neprodávalo, prosím vás :D

Už máme ponclíka

12. února 2014 v 15:24 | Garven
Už máme Shetlanda doma! :D je to čumáček, kamarád pro Shiru :) Má rozkročený nožky, což mi přijde roztomiloučké :) Už jméno mám, bude to Ashan, prostě mě napadlo cestou domů, když jsem si ho prohlížela a věřte nebo ne, mezi nožkama nemá nic! Takže ideální, ale bude to kluk, prostě kluk :D takže já mizím, třeba se mi ještě dneska povede něco nafotit :)

11.2.

11. února 2014 v 21:13 | Garven |  Blbůstky
Tak, docela dlouho jsem nepsala, protože se prostě svět rozhodl, že mi tenhle týden žůžově zkazí. V Pátek mi umřel můj milovaný králíček Quido. Už jsem se ale z toho docela vzpamatovala, ale pořád mi rve srdce koukat na to teď prázdné místo vedle komody... Prostě vždycky když příjdu, čekám, až se bude dožadovat drbání na hlavě nebo mrkve... A ono nic. Byl to ten nejúžasnější králíček na světě. Nechal si líbit snad všechno. Huňáček a rodinný mazlík. Už zase brečím... Prosím, minutu ticha pro nádhernou bytůstku, která už je zřejmě v králičím nebi. Jelikož se mi nějak podivuhodně rozlezl blog, fotku nepřidám, ale časem jí sem dodám. Chybíš mi, Quido...

Noťas v ři*i

8. února 2014 v 20:53 | Garven |  Blbůstky
Můj notebook je po měsíci v ři*i. Nevím, co s ním je, ale když ho začnu, začne normálně nabíhat. Pak je obrazovka černá a je na ní jenom myš. A jak dělám co dělám, nic se neděje. Je teď u strejdy co učí informatiku a je expert přes počítače a WND 8. Zítra taky jedem na oslavu narozenin mého bratrance tak ho poveze za dalším strejdou expertem přes počítače. Ale říkal, že ať by se mu už ho podařilo zprovoznit, nejspíš už v něm nic nebude. To mě na tom štve ze všeho nejvíc. Přes tisíc fotek z foťáku jsou prde*i. Pardon za ty nadávky, ale strašně mě to štve. Takže obíhám z telefonu a případně počítačů v rodině. Fotky teď teda asi chvilku nebudou. Nějaké jsem ještě včera dávala na rajče, ale nic moc nejsou. Dárky pro Haníka a Leníka by už snad měli být na cestě, ale to víte, víkend.
Co se týče modelů, také žádné novoty. Další moje věci už vás asi nezajímají, takže to je tak všechno. Budu se ale usilovně snažit psát :)
Nakonec fascinující fotečka, zdroj v obrázku.